Wczytuję dane...
O sklepie

Printmarket24.pl - FRP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

            Jako założyciele i właściciele firmy legitymujemy się ponad 25 letnim doświadczeniem w branży komputerowych materiałów eksploatacyjnych.
 Zajmujemy się produkcją i dystrybucją komputerowych materiałów eksploatacyjnych marki własnej FRP, jak również dystrybucją materiałów OEM różnych marek.

             Istotną część naszej działalności zajmuje sprzedaż oraz serwis urządzeń drukujących. 
Oferujemy naszym Partnerom i Klientom indywidualnym urządzenia dopasowane do potrzeb i specyfiki działalności, w której będą wykorzystywane.
Zapewni to pełny komfort pracy w najbardziej optymalnym koszcie wydruku ... tak kolorowego, jak i monochromatycznego, w standardach A4 i A3.
Realizujemy również naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne sprzętu, praktycznie każdej marki.

            Przywiązujemy dużą wagę do wszelkich inicjatyw pro-ekologicznych, dzięki którym możemy podnosić bezpieczeństwo i wpływać na ochronę środowiska.
 W tym celu oferujemy kompleksową usługę, która polega na odbiorze zużytych materiałów eksploatacyjnych oraz ich przetwarzaniu w celu najefektywniejszej ochrony środowiska poprzez realizację procesu recyklingu.
 W powyższym zakresie współpracujemy ze sprawdzonymi podmiotami posiadającymi doświadczenie w tej dziedzinie.

           Doświadczenie, które posiadamy jest gwarancją dla naszych klientów, że kupują produkty najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie.
Wszystko w otoczce profesjonalnej realizacji usługi, na każdym etapie procesu obsługi.

Zapraszamy do współpracy.